גינת כלבים

הכלב לא זז בגינת הכלבים?

פונים עלי הרבה בנוגע לגינת כלבים, הכלב לא משחק, מגיע שמח לגינה ולאחר דקה שתיים מתיישב לידי ולא זז, מדוע? האם הוא לא נהנה? האם הוא לא סוציאלי?

גינת כלבים

לכן השבוע נלמד כיצד ליצר אנרגיה בגינת הכלבים

גינת כלבים היא מקום נהדר לכלב ל”התערבב” כמו שאומרים או לחוות סוציאליזציה מכאן שגם עם כלבי משחק המון בגינת הכלבים ופורק הרבה אנרגיה אין זה תחליף לטיול איתי הבעלים, חבר הלהקה האהוב ביותר ע”י הכלב שלי (אך על כך נרחיב בפעם אחרת). בנוסף מכיוון שזו פעילות סוציאלית לא כל הכלבים ירצו לשחק עם כל הכלבים בגינה, ממש כמונו ישנם כלבים בגינה איתם כלבי ירצה לשחק ויש כאלו שלא – וזה בסדר ויותר מכך גם במידה וכלבך אינו משחק בגינה עדיין הוא מרוויח מהשהייה בגינה.

הידעת ? המרחב הסוציאלי (חברתי) של כלב הנו כ 25 מטרים!

גינת כלבים היא לא תחליף לפריקת אנרגיה ו/או זמן עם הבעלים

גינת כלבים

כלומר שגם ממרחק רב יחסית כלבך עדין נמצא במעגל החברים בגינה פשוט אין לו “מה להגיד” או רצון לשחק עם הנוכחים כרגע. אם למרות זאת ברצונך שכלבך ישחק יותר בגינה עליך לייצר תנועה .אם כלבך יושב לידך קום והחל לנוע בתוך פארק הכלבים, פעולה זו תייצר תנועה ותגרום לכלבך וכנראה גם לכלבים אחרים ל “אנרגיה ערנית” יותר. ככל שתנועתך תהיה נמרצת יותר כך תגדל התגובה מהכלבים ורמת האנרגיה תעלה.

"ישנם כלבים בגינה איתם כלבי ירצה לשחק ויש כאלו שלא – וזה בסדר"

טיפDog

שימו לב עם מי כלבכם משחק ונסו להגיע באותם זמנים כך שכלבכם ייפגש עם חברו אתו הוא אוהב לשח

אל תהססו לכוון את כלבכם בגינת הכלבים זהו אזור סוציאלי אך גם שם אתם מנהיגיו ! אל כן תקנו אותו כשצריך וחזקו אותו גם כן. למדו אותו מה מותר ומה אסור

הוא סומך עליכם ! 🙂