תקנון


הקדמה

אתר דוגפיט שייפ –dogfitshape.com

(להלן “האתר”) הוא אתר המשמש כאתר לימודים אונליין והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, סרטוני למידה ותמונות והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של בעל האתר אסף שפס – ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש של אסף.

בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית שלבעל האתר – ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה קניין רוחני) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

יתכן ויופיעו טעויות בתכנים המוצגים באתר לרבות בסרטונים, קבצים המוצעים להורדה וקטעי טקסט המופיעים באתר.

 כמו כן התוכן בקורסים מוצע כהעשרה בלבד ואינו מסמיך את הרוכש בתעודה לעבודה עם אנשים או כלבים .

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה- IP של המחשב שלו, כתובת ה- MAC של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים החברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי הנהלת האתר dogfitshape .

תנאי שימוש

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי Cookies (במיוחד עבור משתמשים רשומים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת גולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל עת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

האתר משתמש מידע אישי הנוגע למשתמש לרבות מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני לצורך ניהול חשבון המשתמש לצורך יצירת קשר עמך במקרה הצורך וייתכן גם כי מספר הטלפון או כתובת המייל תועבר לצג גבאופן אנונימי ללא פרטים מזהים , עבור קידום האתר ברשתות החברתיות. בנוסף, כחלק מהסכמה להסכם זה אתם מסכימים לקבל דיוורים מפעם לפעם

השימוש בתכני האתר הם לצורכי למידה אישיים בלבד.

תנאי שימוש בקורסים אונליין

כל קורס שנרכש באתר זמין לצפייה למשך תקופת זמן אשר יכולה להשתנות מפעם לפעם ואל המשתמש לשים לב בזמן הרכישה לכמה זמן התקבלה ההרשאה מרגע הרכישה. משך זמן הצפייה יתארך במידה ויבקש לצפות בתכנים למשך זמן ארוך יותר ובאישור של מנהל האתר בלבד וכפוף להחלטתו – אין חובה להארכת זמן מכל סיבה שהיא, עם זאת לרוב התכנים פתוחים לתקופה שבין חצי שנה לשנתיים.

הנהלת האתר לא מתחייבת לספק מענה או תמיכה בקשר לתוכן החומרים המופיעים בסרטונים.

הנהלת האתר לא אחראית לתוצאות הלימוד לאחר שימוש בחומרים באתר.

העברת שם משתמש וסיסמא לצד שלישי מהווה הפרה של תקנון זה, ומהווה עילה לתביעה כנגד המשתמש.

הכניסה לחשבון המשתמש באמצעות שם משתמש וסיסמא מוגבלת למכשיר קצה אחד בלבד. כל ניסיון להיכנס לחשבון באמצעות מכשיר קצה אחר יגרור חסימת גישה לאתר ללא קבלת החזר כספי או פיצוי כלשהו

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב

אחריות

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע הוא על המשתמש בלבד.

הגבלת גיל

 הגבלת גיל לרכישה, הרכישה תתבצע עי בעל כרטיס האשראי/ החשבון שגילו מעל 18 שנים.

מדיניות ביטול

מדיניות ביטול המוצר/שירות – אין ביטולים לאחר הרכישה שכן התוכן הוא דיגיטלי ולאחר צפיה כלשהיא למעשה התקבל המוצר והשימוש בו.

כתובת בית העסק – ארלוזרוב, תל אביב – עסק דיגיטלי ומוצר דיגיטלי

טלפון לפניות בכל נושא הקשור לאתר ותכניו – 0502775277 , עם זאת לרוב הזמינות במייל גבוהה יותר – dogfit.shape@gmail.com

הנתונים הנאספים, דרכי יצירת הקשר והתקנון יכולים להתעדכן מפעם לפעם ועל אחריות הגולש/ צרכן בלבד להתעדכן.